porady prawne o firmie formularz zgłoszeniowy kontakt


o firmie
wyszukaj
oferty
Typ oferty:
Kategoria:  
Rodzaj:
Szanowni Państwo,

KPN Nieruchomości to zespół ludzi dla których zrozumienie i rozwiązanie problemów naszych klientów jest faktem oczywistym.
My sami, w życiu prywatnym, wielokrotnie dokonywaliśmy kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości przedzierając się przez gąszcz przepisów, tracąc czas na oglądanie obiektów nijak mających się do naszych, jasno sprecyzowanych, wyobrażeń, samodzielnie tworząc umowy, czy załatwiając formalności związane z uzyskaniem kredytów. Wiemy ile to kosztuje czasu, energii i niepotrzebnych nerwów. Dlatego postanowiliśmy stworzyć firmę, która patrzy i działa z perspektywy klienta.
Rozumiemy, że zakup przyszłego mieszkania, jego sfinansowanie, a wreszcie jego wykończenie wymaga znajomości wielu informacji z różnych, często odległych i obcych nam dziedzin wiedzy. Samodzielne zdobywanie tych informacji oraz samodzielne załatwianie wszystkich koniecznych formalności pochłania niejednokrotnie całą naszą uwagę i odrywa od codziennych zajęć. Te same czynności skomasowane w kompleksową usługę są logiczne i bezproblemowe.
Jako zespół oferujemy pakiet usług, które odpowiednio dobrane do potrzeb klienta są rozwiązaniem problemów jakie niesie ze sobą zakup, sprzedaży czy budowa domu lub mieszkania. Wartością dodaną pakietu pełnej usługi jest oszczędność środków finansowych.
Każdorazowo, indywidualnie dokonujemy kalkulacji naszych usług. Za nim klient ostatecznie podpisze umowę o współpracy otrzymuje jasny, przejrzysty cennik poszczególnych pozycji i na tej podstawie podejmuje ostateczną decyzję.
W szczególności, zwracamy się do tych z Państwa, którzy oczekują pełnej obsługi rozpoczynającej się na powierzeniu nam swoich przyszłościowych planów, a kończącej się na konkretnej, kompetentnej realizacji. Jeżeli należycie Państwo do grupy osób, która ceni sobie własny czas, uznaje, ze warto zapłacić za usługę, która zdejmuje z Państwa ciężar biegania, denerwowania się i załatwiania wielu spraw, na których nie koniecznie musicie się Państwo znać, polecamy nasze usługi.

Zapraszamy do współpracy
Zespół KPN Nieruchomości
biuro@kpn.nieruchomosci.pl tel: 505 027 671
503 072 721
Nieruchomości.pl
Copyright © 2009 KPN nieruchomości
mieszkania
domy
lokale
działki
porady prawne  o firmie . formularz zgłoszeniowy . kontakt